This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-parku autobusave, rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ne nje nga ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Fier

Ambjentet ndodhen në qendër të Fierit, pranë ish Shtëpisë së Pionerit (përballë Poliklinikës) jepen me qera ose shiten....

Postuar Oct 05, 2019  tek Te ndryshme
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë/arë me sipërfaqe 8.5 dynym e ndodhur në Bleran, Bardhaj, tek ish-vreshtat e s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€53,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje

€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndod...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet Apartament 1+1 📐sip ndertimi 55m2 🎯Ndodhet ne L.Dergut (ish keshi) , Shkoder 🛏 1 dhome gjumi ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€12,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€205.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje

€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndod...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€205.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 80 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€205.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamenti n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamenti ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamen...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€51,240.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek ish-markata e vjeter ne Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sal...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Go to top