Refine your search

Tirane

Iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb, RAM 1 Gb, kamera 8 mpx, kamera...

Postuar Feb 05, 2018  tek Telefona, PDAs
Tirane

Jepen me qera ambiente komerciale ne zonen e Vores. Magazina eshte e vendosur ne nje truall me siperfaqe rreth 2.677 m2. Magazina ka siperfaqe rret...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€2,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon industrial të ndodhur buzë autostradës Durrës-Tiranë, km i 6-të. Zotëron një sipërfaqe prej 924 m² dhe nj...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€2,500.00
Tirane

Iphone 5c, origjinal i sjelle nga USA. Memoria 16 Gb, RAM 1 Gb, kamera 8 mpx, Postuar Jan 27, 2018  tek Telefona, PDAs

Tirane

Shitet ambient komercial ne Kamez. Ambientet perfshijne zyra dhe magazina. Trualli ne te cilen ndodhen ambientet ka nje siperfaqe totale 1850 m2 d...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€900.00
Vlore

 Vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv dcr-vx-2000 3-CCD me ore pune 180 orene gjendje shume te...

Postuar Feb 04, 2011  tek Kamera, Aparate
€0.00
Go to top