Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Shtepia ne shitje
€210,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Ish parkut te autobuzave ne Rr. e Kavajes. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit me pun...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€330,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Ish parkut te autobuzave ne Rr. e Kavajes. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit me pun...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€330,000.00
Tirane

Jepet me qera godine (vile) 2-kateshe prane Stadiumit Dinamo. Ambientet kane siperfaqe totale 300m2. Secili kat ka sipe...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€2,500.00
Tirane

Shitet shtepi 2-kateshe prane zones se Senatoriumit. Shtepia ka siperfaqe 196.6m2 dhe siperfaqe trualli 212 m2. Secili ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Saukut, Rr. ” 3 Vellezerit Kondi”. Vila ka siperfaqe totale 300m2. Kati i 1-re dhe kat...

Postuar Nov 18, 2017  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Shitet vile 3- kateshe ne zonen e Shkozes. Vila ka siperfaqe trualli365 m2. Kati 1-re ka planimetri te organizuar ne 1 ...

Postuar Nov 16, 2017  tek Shtepia ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me vendndodhje: Bahçallëk, rrugica përballë hotel "Ambasador". Shtëpia është një ndërtesë e re...

Postuar Nov 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€69,000.00
Tirane

Jepet me qera vile luksoze 3-kateshe tek Kodra e Diellit! Vila ka siperfaqe totale trualli 450m2 dhe siperfaqe ndertim...

Postuar Nov 14, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Jepet me qera zyre me siperfaqe 65m2, ne kat te 2-te te nje ndertese 2-kateshe. Ambienti ka 3 ndarje zyrash, 1 ambient ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
€500.00
Tirane

Jepet me qera kati i 3-te i nje vile 3-kateshe ne Rr. E Kavajes, prane Qendres Globe. Ambienti ka hyrje te vecante nga ...

Postuar Nov 09, 2017  tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top