Refine your search

Tirane

Jepet me qera/Shitet ambient per zyra tek Rr. E kavajes. Ambienti ka siperfaqe 115m2, ndodhet ne kat te 7-te te nje pal...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€450.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. kavajes, prane Xhamise. Ambient i organizuar ne 3 zyra, 2wc dhe 1 ballkon...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 75m², Adresa Adresa e sakte Shkembi i kav...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET LOKAL FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.514468 Me siperfaqe totale 122....

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,800.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. kavajes, prane Markates se Peshkut. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 s...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€74,000.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rr. e kavajes, prane Qendres. Apartament me nje siperfaqe 77m², ndodhet ne katin e 11...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Hotel NIRVANA * * * Tirane Rruga e kavajes, NR.96/2 Tirana Rooms 20, Beds 26Tel. (04) 235 270, Fax. (04) 235 271; Mo...

Postuar Jan 08, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top