This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per akt...

Postuar Oct 19, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet në Rrugën Zallit, kodra e Diellit. Isshtë 2 + 1, 102 m2 dhe ndodhet në katin e 3-të të ndërtesës. K...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Apartamenti eshte ne faze Tulle. - Siperfaqe e Apartamentit 79.5 m2 - Siperfaqe e perbashket 10.99 m2 - Siperfaqe Totale 90.49 m2 Cmimi: 950 euro m...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Shitet Vile+ toke te kodra e Priftit . Ështe 4 kateshe e perbere nga 17 dhoma, dy garazhe. Proces hipotekimi. Per me sh...

Postuar Oct 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€550,000.00
Tirane

Ambjenti eshte 55 m2 dhe eshte perdorur me pare si Farmaci. Ndodhet ne zone te preferuar.

Postuar Oct 05, 2019  tek Te ndryshme
€176,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Siri kodra. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te p...

Postuar Sep 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet/jepet me qera apartament 2+1 tek kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera/shitet duplex tek kodra e Diellit! Duplex-i ka siperfaqe prej156.4 m2 me orientim nga lindja. Kat 1-re es...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€220,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 në rrugën "Siri kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim në një pallat ekzistues. Aparta...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,500.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek kodra e Diellit prane qendres "Eleonor". Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pall...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me cmim special tek kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Pla...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 105.7 m2. Kati i 1-r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€94,100.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek kodra e Diellit shume prane qendres Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallat...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Resid...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€119,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Siri kodra. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor....

Postuar Sep 22, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top