Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne kombinat. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim ne pallat te ri. Ka siperfaqe 100.5 m2 te o...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Shitet shtepi private ne hyrje te kombinatit. Shtepia ka vetem nje kat me siperfaqe 102m2 te organizuar ne 2 dhoma gjum...

Postuar Feb 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Tirane

Jepet me qera magazine ne kombinat. Magazina ka siperfaqe te brendshme 755m2 dhe siperfaqe te ambientit te jashtem 325m...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Go to top