This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me vendndodhje në Parrucë. Apartamenti ndodhet ne katin e parë banim dhe ka një sipërfaqe prej 70 ...

Postuar Jan 07, 2019  tek Apartamente me qera
€145.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe në qendër Bushat, 13 km nga Shkodra. Shtëpia është ndërtim i pas viteve ‘90 dhe është...

Postuar Jan 04, 2019  tek Shtepia ne shitje
€113,269.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Lor...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te Banja e Vogël. Sipërfaqja e përgjithshme e ban...

Postuar Dec 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€33,520.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Kryqëzimi ish-Degës. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 45 m² dhe ka një banjo....

Postuar Dec 27, 2018  tek Dyqan me qera
€325.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adres...

Postuar Dec 25, 2018  tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39 m² dhe me adresë: te “Dugajët e Reja”, përballë Universitetit. Dyqani ka Postuar Dec 23, 2018  tek Dyqan me qera

€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Lor...

Postuar Dec 19, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 98m² me vendndodhje në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”, përballë shkollës “Branko K...

Postuar Dec 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Lor...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Lor...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera nje apartament 3+1 ne katin e IV-t te nje pallati me adrese te “Bulevardi Bujar Bishanaku”, ne krah te Stadiumit “Lor...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje/qira nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i rikonstruktuar pjeserisht vi...

Postuar Dec 13, 2018  tek Te ndryshme
€3,000.00
Go to top