This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private të ndodhur në lagjen Mar’ Lula, pas shkollës “Cuore Jesu”. Shtëpia ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”. Në një pjesë t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€140,000.00
Go to top