This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,080.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 ne zonen e laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,650.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e laprakes. Apartamentet ndodhen ne nje kompleks te ri banimi i cili pritet te perfundo...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,650.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€550,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne laprake, 5 minuta larg kupoles. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Aleks Buda" ne laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri....

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet biznes farmacie ne zonen e laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. A...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€9,000.00
Tirane

Shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2. Plan i hapur dhe funksiona...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane spitalit Ushtarak, ne zonen e laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues jo parafabrikat. Ka siperfaqe 78...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,000.00
Go to top