Refine your search

Tirane

laptop Pacard Bell Model ZA8, Ekran 11.6inc, Procesor Dual Core Athlon L110 , RAM 2GB , HDD 320 G...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

laptop i ri + cante, model ultra slim 14 inc asusX401A_5 ( modelet me te fundit ), i sjelle nga Austria. praktik...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€255.00
Tirane

laptop Samsung NP-R540 ,i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte. Procesor core i7 Ekran 15.6 inch, ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

laptop HP 250 G3 15.6inc, Intel Core i3-4005U, 4Gb ram, Hdd 500Gb, Graf i dedikuar Nvidia GeForce...

Postuar Dec 08, 2017  tek Kompjutera
€290.00
Tirane

laptop Mini Sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria: Procesor Atom Dual Core N280, Ram 2GB, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inc, wireless, Ne gjendje ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€170.00
Tirane

Hardisk i ri per kompjuter (kemi disa cop per cdo model), i paperdorur, ne qese qe nga fabrika, i pa nxjerre nga qesja ndonjehere: 500Gb Cmi...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pjese kompjuterash
€30.00
Tirane

laptop HP Elitebook 8440p ,i sjelle nga Gjermania, Procesor Intel Core i5-520M 2.4 ghz , RAM 4 Gb, HDD...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€270.00
Tirane

laptop HP Pavilion DV6 Procesor Dual-Core T4200 2x2 Ghz , RAM 4 GB , HDD 250 GB , Wireless, Web c...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€190.00
Tirane

laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante: Procesor dual core, Hardisk 320gb, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Tirane

laptop Medion WIM 2220 i sjelle nga Zvicra , Ekran 15.4 '' , Procesor Core 2 Duo T5750 2.0 Ghz, RAM 3 Gb , HDD 320 ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

laptop HP Pavilion G7 core i7 - 3632QM, i sjelle nga Zvicra,pothuajse si i ri · Marka HP Pavilion G7 core i7 - 3632QM ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€390.00
Tirane

laptop Toshiba Tecra A11-1D9, sjelle nga Gjermania, Ekran 15.6 inch , Procesor Intel Core i5 2.67 G...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€290.00
Tirane

laptop Dell Latitude E6400 core 2 duo 2.4Ghz, Ram 2Gb, Hdd 160Gb, 14.1inch, Wireless, Ne gje...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€170.00
Tirane

laptop i ri Asus X55U Model : X55U-SX007DU bashke me cante, Procesor AMD Dual-Core C60 , RAM 4 GB ,...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€270.00
Tirane

laptop HP EliteBook HP 8560p i sjelle nga Zvicra ne gjendje perfekte funksionale dhe aparence, Procesor Core i7 2.8Ghz...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€350.00
Tirane

laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam.

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Tirane

Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop: DDR 1Gb 7 Eur, DDR2 1Gb 6 Eur, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pjese kompjuterash
€6.00
Tirane

laptop HP 255 G3, i sjelle nga Austria, , modelet e reja 2017 Modelet e reja 2017, Ram 4Gb, Procesor d...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€190.00
Tirane

Dell Precision Workstation M4700: Ekran 15.6'' Full HD 1920 x 1080 resolution , Procesor Intel Core i7-3740qm 2.7 Ghz, Memory RAM ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€640.00
Go to top