Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Shitet toke are prodhuese (Fshati Adriatik, Divjake)

€1.00  | Lushnje
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

OKAZION per te mos u humbur! Shitet toke are prodhuese prane rruges kryesore te asfaltuar qe te con ne bregdetin e fshatit Adriatik te Bashkise se Divjakes. Toka eshte sigurisht e pershtatshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkohen agjent terreni ne fushen e tregut imobiliar!

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Tregti, Shites

Homeplus Albania po rekruton kandidatë për profilin e agjenteve imobiliar në tregun e pasurive të patundshme. Detyrat 1. Gjetja dhe identifikimi i pronave ne treg si dhe sigurimin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Si ta kuptoni se jeni në fund të lidhjes

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 24, 2011 tek Si te

Si ta kuptoni se jeni në fund të lidhjes Nëse jeni në një lidhje të gjatë, nganjëherë e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Mesime, Gjuhe te huaja

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane Ofroj kurse private të gjuhës gjermane për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

I/E martuar por në dashuri me dikë tjetër

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 18, 2011 tek Si te

I/E martuar por në dashuri me dikë tjetër Sipas një studimi slloven të bërë së fundi, çdo i pesti person i martuar është i dashuruar...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Të sakrifikosh një dashuri për një dashuri tjetër

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

Të sakrifikosh një dashuri për një dashuri tjetër... Statistikat kanë filluar të "çmenden". Ato flasin gjithnjë e më shumë për...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Gjërat që mund t’ua thonë vetëm shoqet

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

Gjërat që mund t’ua thonë vetëm shoqet Secila femër ka nevojë për shoqe të ngushta. Është kënaqësi të kesh në...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Meshkujt pëlqejnë puthjet e ndjeshme

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

Meshkujt pëlqejnë puthjet e ndjeshme, ndërsa femrat puthjet e gjata Meshkujt pëlqejnë puthjet e ndjeshme, ndërsa femrat puthjet a gjata, thotë një studim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

5 Shenjat se nuk është e interesuar në ju Jeni duke vrapuar pas një femre me javë, ndoshta edhe me muaj. Ju thërret shumë rrallë, flirton me meshkuj...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

STOP netëve monotone

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

STOP netëve monotone Keni ditë pa ndjerë dorën e tij rreth mesin tuaj, ato puthjet thithëse që dikur rrezikonin t'ju merrnin frymën apo vështrimin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Problemet seksuale që i shqetësojnë të dyja palët

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

Problemet seksuale që i shqetësojnë të dyja palët Një nga seksologet më të njohura bashkëkohore, Tracy Cox, ka zbuluar katër probleme më...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "lidhje"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek