This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Jepet apartament 3+1 me qira pranë Rrugës së Kosovarëve. Organizimi i apartamentit: -Sip. 170.78 m2 -Parking nëntokësor (për makinë të vogël) -Pozi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,700.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te liqeni i Thate, eshte 35 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. Eshte i gjithi me fasade xhami,...

Postuar Nov 16, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Ambjenti i Biznesit eshte i pershtatshem per zyra, eshte 76 m2 dhe ndodhet ne katin zero te nderteses. E gjithe Pamja perballe eshte me fasade xham...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Tirane

Zyra ndodhet tek liqeni i Thate. Ka hapesire te mjaftueshme me siperfaqe prej 143 m2 ku perfshihen, 4 ambjente te ndara...

Postuar Nov 16, 2019  tek Zyre me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€33,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Tirane

Shitet papafingo tek liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor personal vetem per pap...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€310,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaq...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. K...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe pr...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex 2+1 tek liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 4-te dhe te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka si...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirok...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€820.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga Bilal Sina, liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri me ashensor. Ap...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Go to top