Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për qira një dyqan me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërtese me vendndodhje në rrugën “Studenti”, në qendër të qyte...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€375.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€262.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Bar Restorant ne Rr. Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial. lokal me siperfaqe 230m2, i shtruar...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
€21.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një sipërfaqe ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€749.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN DYQANET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATATE RREGULLTA PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m nga ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€500.00
Fier

SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyq...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€750.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET lokal XIXA ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.309262,19.4865977 ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€700.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET lokal FASTFOOD ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Koordinatat ne Google Maps 41.277276, 19.5144...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,800.00
Tirane

Jepet me Qira Ambjent Komercal tek Kristal Center. Ambjent me nje siperfaqe 278m² ndodhet ne katin 0 te nderteses. Eshte i pershtatshem per

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€3,780.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal. Ambienti ka një sipërfaqe ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€597.00
Tirane

Shitet lokal prane zones se Oxhakut. lokali ndodhet ne katin zero te nje pallati me siperfa...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€150,000.00
Tirane

SHITET NJE lokal 57M2 NE KATIN E DYTE PERBALLE SHKOLLES PETRO NINI NE TIRANEN E RE PER ARSYE TE LARGIMIT NGA SHQIPERIA ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€60,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen “Pjeter Budi” afer Qytet Studenti. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te. Ka siperfaqe te brendshme 220 m2 dhe ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen “Pjeter Budi” afer Qytet Studenti. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te. Ka siperfaqe te brendshme 220 m2 dhe ...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Go to top