This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet magazine me qera ne autostraden Tirane - Durres, prane City Park. Magazina eshte ne formen e kapanonit dhe ka nje...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 77 m². Cilesite e ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€162.00
Tirane

JEPET ME QERA magazine 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 23, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

JEPET ME QERA magazine 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 18, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 150 m² të ndodhur në katin e pare dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. – Ka nje

Postuar Jan 31, 2021  tek Dyqan me qera
€1,000.00
Shqiperi

👉🏻Shitet Toka vetem 15 minuta larg Shkodres me nje cmim okazion. ✅ Toka ka nje siperfaqe prej 3600 m2 ME ÇERTIFIKATE PRONESIE TE VITIT 1991 me li...

Postuar Jan 31, 2021  tek Toke ne shitje
€15,000.00
Durres

Prona ndodhet 20 metra nga bulevardi kryesor i plazhit (Bulevardi Pavarsia ). Shtepia disponon 240 m2 ndertim dhe nje Oborr te vogel mbrapa shtepis...

Postuar Jan 31, 2021  tek Shtepia ne shitje
€115,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me: Sipërfaqe: 📏260 m² Adrese:📍rruga ''Hysen Lohja'' Perbehet nga: - 🛋salloni -🍴 kuzhina - 🛌pes...

Postuar Jan 31, 2021  tek Shtepia me qera
€487.00
Tirane

JEPET ME QERA magazine 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Jan 31, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Go to top