Refine your search

Shqiperi

Menaxhmenti i SKYSPRING HOTEL dhe RESORT dëshirojnë të reklamojnë përmes këtij mediumi Vacancy-e pas punës në Departamentet e Kompanive tona. Për s...

Postuar Aug 10, 2017  tek Bar, Restorant, Hotel
€6,000.00
Durres

Shitet vile dykateshe ne Hamall, prane kompleksit Lalzi bay vetem 500 m larg bregut te detit. Vila ka siperfaqe trualli rreth 500 m2 dhe siperfaqe ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Tirane

Apartament luksoz per shitje tek zona e liqenit te thate. Apartamenti ndodhet ne qender te zones. Apartamenti eshte mjaft funksional dhe me nje arr...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

Shitet apartament duplex prane Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar. Apartamenti ka siperf...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€141,000.00
Go to top