Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Ambient biznesi me qera brenda unazes

€4,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepet ambient komercial me qera brenda unazes ne lokacion primar. Ambienti ka siperfaqe totale 820 m2 dhe perbehet nga 4 kate. Ambienti eshte i rrethuar i gjithi me fasade xhami gje qe mundeson...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament duplex tek Kodra e Diellit

€141,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament duplex prane Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar. Apartamenti ka siperfaqe 197 m2 dhe eshte i projektuar per 3 dhoma...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet vile dykateshe ne Hamallaj, Durres

€250,000.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet vile dykateshe ne Hamall, prane kompleksit Lalzi bay vetem 500 m larg bregut te detit. Vila ka siperfaqe trualli rreth 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Vila ka dy kate. Kati i pare ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament per shitje tek Liqeni i thate

€140,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

Apartament luksoz per shitje tek zona e liqenit te thate. Apartamenti ndodhet ne qender te zones. Apartamenti eshte mjaft funksional dhe me nje arredim te perkryer. Apartamenti perbehet nga dy...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "makina"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek