This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet vile 2-kateshe tek rruga Vangjel Gjinkondi, prane Burgut. Vila ka siperfaqe prej 184.8 m2 dhe katet lidhen nepermjet shkalleve te brendshme....

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€200,000.00
Tirane

Shitet vile 4-kateshe ne Mezez. Vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te jashtme. Siperfaqja totale eshte ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€215,000.00
Go to top