Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Jepet me qera dyqan prej 73m2

€300.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne nje zone shume te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "motorr"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek