This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti ndodhet ne "myslym Shyr" prane gjykates se larte, eshte 2+1, 132 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,ne katin e trete te banimit. Organizimi i apartamentit behet ne nje sallon kuzhine,2 dhoma gj...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderteses, shitet i mobiluar. Per ...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka hapesira te b...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,681.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mir...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Him Kolli ne zonen e myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pa...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome n...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€370.00
Tirane

Jepet Apartament me qera ne zonen "myslym Shyri". Apartamenti eshte 1+1, 60 m2 Dhe ndodhet ne katin e dyte te nje palla...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues por...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, te nje pallati ekzistues me siperfaqe 79 m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Tirane

Jepet apartament me qera ne zonen e myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i 2. Ka pl...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament ne Rr. Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne kat te 6, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe 45m2 dhe nje verande te madhe me siperfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Ndodhet ne katin 0, pallat i ri. Ka siperfaqe 8...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet ambient komercial tek myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hape...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€750,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament per zyra ose banim tek myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin te 1-re banim. Ka planimetri te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepen me qera 2 ambiente biznesi ne zonen e myslym Shyrit. Ambientet ndodhen ne katin -1 me pamje nga rruga kryesore. T...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe 135 m2. E...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka hape...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top