This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Prane Astir, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orient...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Prane Kupoles, Laprake, shitet apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 70.64 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje d...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,100.00
Tirane

Ne kompleksin Fiori di Bosco, shitet apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 91 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€77,350.00
Tirane

Ne kompleksion Fiori di Bosco, shitet apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 105.5 m2, organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€89,675.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje/qira nje kapanon/magazine qe pozicionohet buze rruges kryesore, nje ndertim cilesor i ...

Postuar Dec 13, 2018  tek Te ndryshme
€3,000.00
Go to top