Refine your search

Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar May 22, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Korce

Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Qemal Stafa, prane shkolles se Kuqe. Kati i 1-re organizohet ne 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 wc, me siperfaq...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia me qera
€1,200.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Siri Kodra, prane Albania Screen. Kati i 1-re organizohet ne garazh te mbyllur. Kati i 2-te organizohet ...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€190.00
Korce

Zona/Rruga : para Bashkise Korce Shitet vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Dibres, prane Shkolles se Bashkuar. Apartament 2+1+2WC+1blk, me siperfaqe 115 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,500.00
Go to top