This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

OKZAION! Shitet apartament 3+1 prane QSUT me siperfaqe 135 m2. Apartamenti i mireorganizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngrenie-ndenje ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,000.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 25 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në Perash. Apartamenti pozicionohet në katin e V të ndërtesës me një sipërfaqe prej 86 m². Përb...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€41,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apartament pushimi 1+1 sip 54m2 kati 2 vetem 100m nga Deti 📍Ndodhet ne Kune, Shengjin 🛏 1 dho...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet

Postuar Apr 13, 2019  tek Dyqan ne shitje
€24,000.00
Tirane

Shitet ambinet biznesi tek Rezidenca Alpha me siperfaqe100 m2. Ambienti eshte i oragnizuar ne nje open space dhe nje tualet, ka fasad xhami e cila ...

Postuar Apr 13, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka plani...

Postuar Apr 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (k...

Postuar Apr 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndo...

Postuar Apr 13, 2019  tek Dyqan me qera
€320.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e org...

Postuar Apr 12, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me adresë rruga “Pogej”. Apartamenti ka një sipërfaqe 127 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Hapë...

Postuar Apr 12, 2019  tek Apartamente me qera
€240.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e dy...

Postuar Apr 11, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 25 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Apr 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo, nje nga vendet me te kerkuara ne Tirane. Te pozicionuara ne pjesen e brends...

Postuar Apr 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€126,132.00
Tirane

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Postuar Apr 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet

Postuar Apr 10, 2019  tek Dyqan me qera
€80.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m². ...

Postuar Apr 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,950.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me pun...

Postuar Apr 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 60 m². Përbëhet

Postuar Apr 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me ...

Postuar Apr 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Go to top