Refine your search

Tirane

Tirane, Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Zogu i Zi. Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Ambjenti o...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe ...

Postuar May 23, 2018  tek Te tjera
€299,000.00
Tirane

Laptop HP DV6500 , i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfakte, Ekran 15.4'' , Procesor AMD Turion Dual Core 64 X2 T...

Postuar May 22, 2018  tek Kompjutera
€130.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITET GARSONIERE E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENT I MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje

€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN APARTAMENTET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m <...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN GARSONIERET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,rreth 100 m

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i orga...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€94,800.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar May 22, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati shume mire te organizuar dhe administruar. Te gjitha p...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 112m2, te organizuar ne 2 dhoma gju...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Durres

OKAZION VETEM ME 1400 EURO M2!!! NE QENDER TE DURRESIT (ISH RAJONI I POLICISE, prane Dispancerise) Dyqan + 2 WC ne siperfaqe 200m2, (DHE MUND TE...

Postuar May 22, 2018  tek Te tjera
Tirane

Laptop Dell Latitude E5470, i sjelle nga Gjermania, ne gjendje perfekte, modelet e reja, ekran 14inc touch screen, ...

Postuar May 21, 2018  tek Kompjutera
€480.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e II të një godine me adresë: sheshi “Demokracia”, ngjitur me Radio Shkod...

Postuar May 21, 2018  tek Te tjera
€1,200.00
Vlore

Plazh DHERMI, Shitet apartament/ garzoniere 35m me vendparkim, 20m nga bregu detit, me hipoteke, Rezidenca "ELITE", ...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e VII me një sipërfaqe prej 86 m² dhe adresë: rruga “Lekë Dukagjini”. Apartamenti p...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Lushnje

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) Dyqan 100 metra katrore 2) Garazh/Magazinë 35 m...

Postuar May 18, 2018  tek Shtepia me qera
€1.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, Rruga e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 6-te me punime teper cilesore. Eshte i pabanu...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 170 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. ...

Postuar May 18, 2018  tek Te tjera
€700.00
Go to top