This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i 2. Ka pl...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament ne Rr. Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne kat te 6, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe 45m2 dhe nje...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Ne Blv. Bajram Curri, prane Gjykates, jepet me qipra apartament per zyra. Me siperfaqe 100 m2, ndodhet ne katin e 3 te nje

Postuar Dec 13, 2018  tek Zyre me qera
€300.00
Tirane

Prane Astir, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nj...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament perballe me shkollen "Harry Fultz", ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, ka siperfaqe 103 m2 dhe ka planim...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,...

Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me terheqese te kryeqytetit prane stadiumit Dinamo. Apartamenti ka Postuar Dec 13, 2018  tek Apartamente ne shitje

€80,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Bllokun Vasil Shanto. Dyqani ka siperfaqe 55m2, ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne r...

Postuar Dec 13, 2018  tek Dyqan me qera
€450.00
Tirane

Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkatesisht ne Postuar Dec 13, 2018  tek Shtepia ne shitje

€250,000.00
Tirane

Vile me qera prane Pazarit te ri! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2, dhe eshte i organizuar ne tre kate. Kat...

Postuar Dec 04, 2018  tek Zyre me qera
€2,500.00
Tirane

Shitet apartament prane kompleksit te Delijorgjit ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 120.9m2 dhe ndodhet ne kat te trete banimi...

Postuar Dec 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€139,035.00
Tirane

Shitet apartament ne Rr. Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti eshte me siperfaqe 150 m2 dhe ndodhet ne kat te dyte, pallat i ri me ashensor. Hapesira...

Postuar Dec 04, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet ambient zyre me qera ne nje nga zonat me te mire te Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te, pallat i mire admin...

Postuar Dec 02, 2018  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri mjaft mire i administruar. Ka siperfaqe te bollshme...

Postuar Dec 02, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Prane Kristal Center, jepet ambjent me qira. I ndodhur ne katin e 2, organizohet nga 4 ambjente pune dhe 1 tualet. Ambjenti eshte bosh dhe pershtat...

Postuar Nov 27, 2018  tek Zyre me qera
€1,000.00
Berat

Shtepi dykateshe ne shitje, ne lagjen Gorice. Shtepia e lokalizuar ne nje nga lagjet me atraktive te qytetit ka siperfa...

Postuar Nov 26, 2018  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Tirane

Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 90m2, pallat i ri. Ambjenti organizohet nga ambje...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente me qera
€280.00
Tirane

Prane Kupoles, Laprake, shitet apartament 1+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 70.64 m2, organizohet nga ambjenti ...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,100.00
Tirane

Ambient per zyra me qera ne Rr. Ibrahim Rugova. Ambienti ka siperfaqe 132 m2, ndodhet ne kat te 4, pallat i ri, me ashensor, me administrim mjaft t...

Postuar Nov 24, 2018  tek Zyre me qera
€1,188.00
Tirane

Ne kompleksin Fiori di Bosco, shitet apartament 2+1. Apartamenti me nje siperfaqe totale 91 m2, organizohet nga ambjen...

Postuar Nov 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€77,350.00
Go to top