Refine your search

Tirane

Tastiere USB marka A4Tech ( e re, ne kuti, disponojme disa cop ), modeli Gaming Keyboard X7. Ttastiere super rezistente e certifikuar "Can be was...

Postuar Jul 25, 2017  tek Pjese kompjuterash
€15.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, ne zonen e Astirit, Rr. “Teodor Keko” ne Unaze te Re. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te dhe ka siperfaqe 68 m2. Apartamenti...

Postuar Jul 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me sip. 101.1 m2. Me super organizim ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete. Ne katin e 6 ku ju jep mundesine te shijoni...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Fresku prane Restorant Freskut. Apartamenti ka siperfaqe 70 m2 ndodhet ne katin e 1-re nje kompleksi te ri. Eshte i organ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Tirane

Agjensia Homeplus Real Estate Albania kerkon te punesoje agjent terreni ne fushen imobiliare,aplikanti duhet te plotesoje kriteret e meposhtme : –...

Postuar Jul 13, 2017  tek Tregti, Shites
Tirane

Apartamenti ka siperfaqe totale 110 metra katrore. Ndodhet ne katin e peste te objektit dhe aksesi mund te realizohet nepermjet shkalleve ose ashen...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€103,000.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Tirane

Super apartament per shitje ne rrugen Imer Ndregjoni me sip. 101 m2 me nje superorganizim ku cdo meter eshte i shfrytezueshem me 2 dhoma gjumi, 1 d...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€77,900.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 me sip. 98.4 m2 me hapsira te bollshme ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me aneks e ballkon dhe dy tualete. Me orientim ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€75,800.00
Tirane

Shitet apartament duplex prane Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri te sapoperfunduar. Apartamenti ka siperf...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€141,000.00
Tirane

Mercedes-Benz ML 280 CDI look komplet AMG 6.3 FULL OPTIONS EXTRA (nuk e kap taksa e luksit) 4 Matic E ardhur nga Gjerm...

Postuar Jul 13, 2017  tek Vetura
€16,500.00
Tirane

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Tirane

  Shes kompiuter apple, eshte i ri ne pako nuk eshte perdore asnje here. Arsyja per shitje eshte se kam 2 cope ...

Postuar Nov 19, 2011  tek Kompjutera
€0.00
Tirane

Hey nuk kam punuar asnjehewre ne restorant.. me pelqen te punoj ne restaurant.gjithmone me ka pelqyer kjo pune..jam nj...

Postuar Feb 04, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Go to top