Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 72 m² dhe me adresë: rruga "Mehmet Pashë Plaku", Perash (përballë Medrese...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 312 m² të ndodhur në rrugën “Vladimir Jani”. Mbi këtë truall është e ngritur një ndërtes...

Postuar Feb 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€88,000.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan tek Liqeni i Thate, ne Rr. “Hamdi Garunja”. Ambienti eshte i ri, ndodhet ne katin zero t...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për qira një dyqan me sipërfaqe 54 m², në katin e dytë të një ndërtese me vendndodhje në rrugën “Studenti”, në qendër të qyte...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€375.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: rruga “Nuri Bushati” (te dollari). Apartamenti ndodhet në katin e III të ndërtesës...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 3-katëshe me një sipërfaqe toke 315 m² dhe sipërfaqe ndërtimi + garazh 400 m² me adresë: rruga "Dedë Gjon...

Postuar Feb 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt ndërtese të ndodhur në katin e IV me sipërfaqe 110 m² dhe me vendndodhje në pedonale, rruga “28 nëntori”. ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€280.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e V në Perash, te rruga e Koplikëve. ✅ Ka sipërfaqe të përgjithshme prej 54 m² dhe ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€24,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 80 m² në qendër të Shkodrës, në rrugën “Studenti”. Ambienti ndodhet në katin e dytë ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€262.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne pallat te ri me siperfaqe 120 m2, te organizuar ne 2 dhoma gjumi, ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnazi...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 97 m² i pozicionuar në katin e 8 të pallatit. Apartamenti ndodhet tek ish-Kryqëzim...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e VII me një sipërfaqe prej 86 m² dhe adresë: rruga “Lekë Dukagjini”. ✅Apartamenti ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Tirane

Tek rruga e Teleferikut prane Restorant Freskut Shitet apartament 2+1 i mobiluar. Prona ndodhet ne katin e 3-te te banimit te nje pallati te ri. Es...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-Kateshe me një sipërfaqe 430m² (nga kjo 320m² janë oborr ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adresë: ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€210,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje afër rrugës “Hidrovori” në Dobraç, afër Bypass-it. Toka gëzon një sipërfaqe prej 4000-8000...

Postuar Feb 05, 2018  tek Toke ne shitje
€200,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbegaj”, pranë Radio Shkodrës, ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 32 m², me vendndodhje në Parrucë, rruga “Bulevardi Zogu I”. ✔Cilësitë e dyqanit: - Ka një ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me vendndodhje në Dobraç, afër klinikës dentare “Sufaj”. Toka ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 3 dyn...

Postuar Feb 05, 2018  tek Toke ne shitje
€67,356.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme 72 m² dhe me vendndodhje në Dërgut. Apartamenti ndodhet në katin ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Go to top