Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament modern 3+1 me një sipërfaqe prej 160 m² dhe me adresë: rruga "Studenti", pas Rektoratit. Hyrja nd...

Postuar Dec 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€115,000.00
Go to top