This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira ambient per farmaci ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,me mjaft facil...

Postuar Jan 08, 2020  tek Dyqan me qera
€1,200.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2 📍Ndodhet prane Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder 🛏 3 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopesh...

Postuar Jan 02, 2020  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhine 🛁 1 w...

Postuar Jan 02, 2020  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mir...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej....

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€185,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Him Kolli" eshte85 m2 dhe ndodhet ne katin e 3-te te nderteses. per me shume informacion ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Apartamenti eshte ne faze Tulle. - Siperfaqe e Apartamentit 79.5 m2 - Siperfaqe e

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per<...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, Kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per akt...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€400.00
Shqiperi

Trajtim me shushunja per nje game te gjere semundjesh: Varice hernie diskale spondiliatroz raumatizem pucra akne kembe ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
Tirane

Apartamenti eshte 1+1, 50 m2. Eshte i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon, 1 tualet, dhe ndodhet ne katin e...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo. Ështe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe e perbere nga 2 ndarje...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane Rruges "Muhamed Deliu". Ështe 2+1, 102 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Shitet i mobiluar. Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje

€50,000.00
Tirane

Grazonierja eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nderteses. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne dhe eshte 3+1, 116.3 m2. Ështe ne pozicion shume te mire. per me shume informacion apo vizite ne...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Pallatit me shigjeta. Ështe 101.5 m2 dhe ka lartesi3.5m. Ështe i pajisur me dokumentacionin perk...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€110,000.00
Go to top