This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane

Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjeher...

Postuar Aug 20, 2018  tek Toke ne shitje
€34,400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme 12...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gj...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e “21 Dhjetorit”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 83 ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m...

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka si

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Print Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i nd...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€4,000.00
Tirane

Shitet duplex ne zonen e Freskut prane Teleferikut. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 6-te dhe te 7-te te nje pallati te ri. Ka si Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje

€92,040.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo, ne Rr. “Andon Zako Cajupi”. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri, punimet e...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Print Shitet apartament 2+1 ne zonen e Linzes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 63 m2 te ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre prane “Qyteti Studenti”. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 2-te te nje pallati ekzis...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€460.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer ish Stacionit te Trenit, ne Rr. “Karl Gega”. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, kati i fundit i pallatit. Ka si

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, ka siperfaqe 120 m2 te organizuar ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Laprakes. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate me siperfaqe totale 125m2. Kati i...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€540.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te nje pallati te ri, me siper

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€190,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno me ambient gatimi te vecante, 1 tualet,...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka si

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Go to top