Refine your search

Tirane

Shitet/Jepet me qera dyqan ne Rr. “Milto Tutulani”, prane Fakultetit Juridik. Dyqani ka siperfaqe 165 m2, ndodhet ne katin zero, ka ne perberje 2 t...

Postuar Aug 10, 2017  tek Te tjera
€360,000.00
Tirane

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa

Postuar Jul 21, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Tirane

Laptopi HP 635 i Ri i pa perdorur, bashke me canten origjinale HP, i sjelle nga Gjermania Ne nje blerje promocion bash...

Postuar Jul 13, 2017  tek Kompjutera
€250.00
Tirane

Apple iPad i ri, ne kuti, i pa perdorur ndonjehere, me karikuesin dhe aksesoret e vet origjinale: iPad wi-fi 4G me mic...

Postuar Jul 13, 2017  tek Telefona, PDAs
€350.00
Shqiperi

Motherboard per kompjuter, i ri, Asrock G41, LGA 775, ne qese, i pa perdorur asnjehere. Ofrohet edhe me procesor Dual ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Pjese kompjuterash
€45.00
Tirane

Biciklete tip BMX, Marka : MAWET Festino Shock , e sjelle nga Austria • Gomat Eywatire, comfortable Light Anti Stab • Frenat : Capstone • E per...

Postuar Jul 13, 2017  tek Bicikleta ne shitje
€90.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Tirane

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 ...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Durres

Durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjes...

Postuar Jan 30, 2011  tek Mobileri
€0.00
Go to top