Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Okazion super apartament

€28,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia ne shitje

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon, dhe tualet....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop i ri + cante 245 eur i diskutuar

€245.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa perdorur, zero ore pune...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera dyqan prej 73m2

€300.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne nje zone shume te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres okazion hp designjet 500

€0.00  | Durres
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:069 21 20 953 Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres shes Kundrabufe me bufe

€0.00  | Durres
Postuar Jan 30, 2011 tek Mobileri

Durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjesa lart me 4 hapje,pjesa posht me 3 dhe nje vend me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "perdorur"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek