Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

SHITET PLAZHI DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE

€55,000.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

SHITET DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE AFER URES TE DAJLANIT KATI 4 KA 3DHOMA 2WC SALLON GUZHIN 3 BALLKONE DHE GARAZH PERSONAL 25M E PA BANUAR NUMUR TELEFONI 00306938042627 MIKEL ME...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet toke are prodhuese (Fshati Adriatik, Divjake)

€1.00  | Lushnje
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

OKAZION per te mos u humbur! Shitet toke are prodhuese prane rruges kryesore te asfaltuar qe te con ne bregdetin e fshatit Adriatik te Bashkise se Divjakes. Toka eshte sigurisht e pershtatshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres shes Kundrabufe me bufe

€0.00  | Durres
Postuar Jan 30, 2011 tek Mobileri

Durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjesa lart me 4 hapje,pjesa posht me 3 dhe nje vend me 4 sirtare ngjyre pana...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "plazhi"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek