This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrj...

Postuar Oct 17, 2018  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70 m² dhe me adresë: rruga “Do...

Postuar Oct 17, 2018  tek Shtepia ne shitje
€900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga “Pogej”. ...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
€119,426.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfa...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€143,312.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private me sipërfaqe totale 100 m², ndër të cilat 60 m² janë banesa dhe 40 ...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€59,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 74 m², ku 62 m² është ndërtim shtëpia ndërsa 12 m² ësht...

Postuar Oct 10, 2018  tek Shtepia ne shitje
€35,742.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me sipërfaqe 50 m² në katin e dytë të një shtëpie private. Shtëpia ndodhe...

Postuar Oct 09, 2018  tek Shtepia me qera
€119.00
Tirane

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë. Shtëpia ofron një hapë...

Postuar Oct 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€83,000.00
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1. Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet t...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€41,087.00
Tirane

Jepet me qera shtepi private 1-kateshe ne zonen e Myslym Shyrit, Rr. "Him Kolli". Shtepia ka siperfaqe 140 m2 qe organi...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia me qera
€600.00
Go to top