Refine your search

Shqiperi

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. ismail Qemali. Apartamenti ka siperfqe 135 m2, ndodhet ne kat te 1-re banim hde eshte i organi...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€600.00
Tirane

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc i sjelle nga Gjermania, i ri, bashke me nje cante: Procesor dual core, Hardisk 320gb, Wireless, Web cam. Lapto...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Tirane

Kufje te reja Profesionale, ne kuti, te pa hapura, marka König CMP-HEADSET9 , model qe e gjeni lehte ne internet dhe shihni cmimin dhe cilesine e t...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
€19.00
Tirane

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa perdorur, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Kompjutera
€245.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe ...

Postuar Nov 11, 2017  tek Te tjera
€299,000.00
Tirane

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numer...

Postuar Nov 09, 2017  tek Te tjera
Tirane

PayPal dhe bankare Apple iPhone 8 8 Plus 7 7 6s Samsung Note 8 S8 S8 Plus S7 S7 edge Për blerjen e porosisë na kontaktoni E-MAIL: lopezttom@hotm...

Postuar Nov 09, 2017  tek Telefona, PDAs
€280.00
Shqiperi

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane Ofroj kurse private të gjuhës gjermane për të gjitha nivelet dhe për të...

Postuar Nov 19, 2011  tek Mesime, Gjuhe te huaja
€0.00
Tirane

Hey Nuk kam punuar asnjehewre ne restorant.. me pelqen te punoj ne restaurant.gjithmone me ka pelqyer kjo pune..jam nj...

Postuar Feb 04, 2011  tek Bar, Restorant, Hotel
€0.00
Vlore

 Vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv dcr-vx-2000 3-CCD me ore pune

Postuar Feb 04, 2011  tek Kamera, Aparate
€0.00
Durres

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 ...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Tirane

ofroj vend pune RECEPSIONISTE OFROJME VEND pune PER RECEPSIONISTE. KANDIDATI DUHET TE KE...

Postuar Jan 15, 2011  tek Zyre, Mgr, Recepsion
€0.00
Go to top