Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Inxhinier

€0.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi, Mekanik, Kriteret e kerkuara: 1. Diplome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

€335,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Hotele ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon nje siperfaqe totale prej...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Inxhinier Mekanik. Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Menaxher blerje-shitje

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune Menaxher blerje-shitje Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Menaxhim 2-Te kete...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Financier/e

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Financier/e Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Finance 2-Te kene...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa

€1,000,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Hotele ne shitje

Hotel per shitje ne Rr. Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe. Hoteli eshte i perbere nga 4 kate dhe ka siperfaqe totale 400 m2. Ne perberje ka 8 dhoma, 3 korridore, 8 tualete dhe ne katin e pare ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ambient komercial me qera prane Bllokut

€2,000.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Ambient komercial me qera ne Rr. Perlat Rexhepi. Ambienti ka siperfaqe rreth 336 m2, eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme sherbimesh dhe ndodhet ne katin zero te nje ndertimi te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Laptop i ri + cante 245 eur i diskutuar

€245.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Kompjutera

Laptop ASUS Ultra Slim 14 inc, i ri, bashke me nje cante. procesor dual core, hardisk 320gb, wireless, web cam. Laptop ne qese i pa perdorur, zero ore pune...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kerkohen agjent terreni ne fushen e tregut imobiliar!

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Tregti, Shites

Homeplus Albania po rekruton kandidatë për profilin e agjenteve imobiliar në tregun e pasurive të patundshme. Detyrat 1. Gjetja dhe identifikimi i pronave ne treg si dhe sigurimin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Ofrojme vend pune si Konsulente Imobiliare

Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Zyre, Mgr, Recepsion

Sun Real Estate, nje agjensi imobiliare e specializuar ne blerje, shitje dhe qera te pasurive te paluajteshme, eshte ne kerkim te nje konsulente imobiliare. Ne ju sigurojme nje ambient Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Multiservis Center kerkon te punesoje Ekonomiste

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Tirane, ofroj vend pune Ekonomiste Multiservis Center shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote. Kerkesat e pozicionit jane:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Multiservis Center kerkon te punesoje Ekonomiste

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Grafik, Web Dizanje

Multiservis Center shpk kerkon te punesoje ekonomiste me kohe te plote. Kerkesat e pozicionit jane: •E diplomuar ne Finance/Kontabilitet •Njohuri te mira te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

KERKOHEN TEKNIKE TE PROCESEVE TE TEKNOLOGJISE SE INFORMACIONIT

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Programers, Kompjuter

Multiservis Center, ofron vende pune ne pozicionin “ teknik/e te proceseve te teknologjise se informacionit”, aktivitet qe konsiston ne help-desk, back office dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 19, 2011 tek Mesime, Gjuhe te huaja

Kurs Privat për Gjuhën Gjermane Ofroj kurse private të gjuhës gjermane për të gjitha nivelet dhe për të gjithë ata që duan të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

restorant

€0.00  | Tirane
Postuar Feb 04, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel

Hey Nuk kam punuar asnjehewre ne restorant.. me pelqen te punoj ne restaurant.gjithmone me ka pelqyer kjo pune..jam njeri qe mesoj shume shpejt Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Vlore shes telecamera sony dcr-vx-2000

€0.00  | Vlore
Postuar Feb 04, 2011 tek Kamera, Aparate

 Vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv dcr-vx-2000 3-CCD me ore pune 180 orene gjendje shume te mire me bateri dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres okazion hp designjet 500

€0.00  | Durres
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera

Durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:069 21 20 953 Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

ofroj vend pune RECEPSIONISTE

€0.00  | Tirane
Postuar Jan 15, 2011 tek Zyre, Mgr, Recepsion

ofroj vend pune RECEPSIONISTE OFROJME VEND pune PER RECEPSIONISTE. KANDIDATI DUHET TE KETE MBARUAR SHKOLLEN E LARTE, TE KETE EKSPERIENCE...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "pune"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek