This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shtepia Private ndodhet tek Kodra e Priftit. Siperfaqja totale e saj eshte 120 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Ali Visha". Ka siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne 1 soxhorno plus dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 bal...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te 21 Dhjetori, prane Diamond. Ka siperfaqe totale 130 m2, te organizuar ne 4 dhoma te ndara, 2 tualete dhe 2 ballkone. Hapesira q...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Tirane

Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2....

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€15,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Myslym Shyr" prane gjykates se larte, eshte 2+1, 132 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 t...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tual...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Qender, eshte 110 m2 dhe eshte i ndare ne 3 Ambjente, 1 ballkon, 1 tualet. Ndodhet ne katin e trete te nderteses dhe eshte ne p...

Postuar Nov 10, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati t...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€900.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi,2 ballkone dhe 2 tu...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet te Rruga Bardhyl, prane Oslos. Ka siperfaqe totale prej 18 m2 ku perfshin dhe 1 tualet. Mund te shfrytezohet per aktivitete te ndr...

Postuar Dec 05, 2019  tek Zyre me qera
€240.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Rruga "Shyqyri Brari" prane Kopshtit Botanik. Ka siperfaqe totale prej 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone plus kuzhine te vec...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Ali Demit. Ambienti ka siperfaqe 120m2, ndodhet ne kat te 1-re. Eshte i pajsiu...

Postuar Dec 05, 2019  tek Te ndryshme
€400.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhte te Petro Nini te Rruga "Margarita Tutulani". Ka siperfaqe totale prej 80 m2 i organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Pazari i Ri te Rruga "Tefta Tasho Koco". Ka siperfaqe totale prej 60 m2 te organizuar ne: 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tuale...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Jepet me qera/Shitet apartament luksoz prane Liqenit Artificial. Apartamenti ka siperfaqe 144 m2, ne kat te 7-te te nje...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€490,000.00
Shqiperi

Jepet me qera ose shitet ambient komercial afer Sheshit Avni Rustemi, ne Rr."Jani Vreto". Ambienti ka siperfaqe 200m2, ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€600,000.00
Go to top