This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Tiranes se Re. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar vite...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Vendodhja strategjike vetëm 5 minuta nga qendra e Tiranës dhe cilësia e lartë e ndërtimit e bën Rezidencës Evis një mundësi shumë të mirë investimi...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

Jepet ambjent zyre me qera prane ministrise se puneve te jashtme. Zyra ndodhet ne kat 7 ne nje pallat te ri. Zyra ka nj...

Postuar Feb 25, 2021  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet ambjent komercial me qera. Ambjenti ndodhet ne nje aks kryesore cka e ben biznesin shume te dallueshem nga klient...

Postuar Feb 25, 2021  tek Dyqan me qera
€1,500.00
Tirane

Jepet vile 2 kate me qera ne zonen e Myslym Shyri. Vila perbehet nga 8 ambjente dhe eshte e pershtatshme per banim ose ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Shtepia me qera
€800.00
Tirane

Shitet ambient zyre ne zonen qendrore te Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne nje qender multifunksionale biznesi. Siperfaqe neto 34m2 dhe e pershtat...

Postuar Feb 25, 2021  tek Zyre ne shitje
€112,000.00
Tirane

Shitet apartament ne rrugen Bardhyl. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 banjo me dritare, dhe nje aneks. Apartamenti ndodhet...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Jepet magazine me qera ne autostraden Tirane - Durres, prane City Park. Magazina eshte ne formen e kapanonit dhe ka nje...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me: Sipërfaqe:📏 83m² Adresë: 📍 Rus Axhagiq,kati (III) Përbëhet nga: 🛋 salloni, 🍴 kuzhina 🛌...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente me qera
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 77 m². Cilesite e ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€162.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet në katin e (II)...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente me qera
€162.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e pare(I) të banimit ne L. Fahri Ramadani tek ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente me qera
€145.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dyte(II) të banimit tek Rr ''Ludovik Saraci...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente me qera
€270.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje klinike dentare ne rrugen nacionale Shkoder-Koplik ngjitur me Xhovani 4. Ka sipërfaqe prej 40 m².Është e shtruar ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€202.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur ne Xhabije. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet në katin e katert (IV) ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente me qera
€122.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Ka banjo dhe është i ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Dyqan me qera
€82.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit t...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
Tirane

JEPET ME qera MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 23, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

JEPET ME qera MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 18, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1, teresisht i mobiluar, Kompleksi KIKA 2, Komuna e Parisit, Tirane. Tel. 0693696370

Postuar Feb 13, 2021  tek Apartamente me qera
€420.00
Go to top