Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron dy apartamente 2+1 me qira në katin e II dhe të III të banimit me një sipërfaqe prej 120 m² dhe a...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicë...

Postuar Dec 05, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Hoxha Tahsim, prane Pazarit te Ri. Apartament 2+1+ 2Wc+ 4blk, i shtruar ne pllaka, ndodhet ne katin ...

Postuar Dec 05, 2017  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira dy kapanone në Kodhel, në rrugën Shkodër-Lezhë. Kapanonet ndodhen 500 m larg rrugës kry...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€586.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko . Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 76m², eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia me qera
€350.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Kavajes, prane qendres Globe. Apartament 2+1+1wc+2blk, me siperfaqe 100m², eshte i shtruar ne pllake, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€4.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Bardhyl, prane Farmacise nr.10. Ambient me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 1-r...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin përdhesë të ndërtesës, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “M...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€127.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Don Bosko, prane Vizion+. Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 78m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pa...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të pozicionuar në katin e dytë të një pallat me adresë: rruga “Gjylbe...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise. Dyqan me siperfaqe 55m2. Dyqani eshte i mobiluar Bar–Kafe, i pershtat...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€3.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Myslym Shyri, prane Adidas. Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 79m², eshte i shtruar ne parket, ndod...

Postuar Nov 23, 2017  tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në shesh...

Postuar Nov 23, 2017  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Ambient Biznesi ne Rr. Myslym Shyri. Ambient me siperfaqe 55m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ...

Postuar Nov 23, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme prej 45 m². Dyqani ndodhet në Parrucë, pas ...

Postuar Nov 23, 2017  tek Te tjera
€186.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e IV të ndërtesë, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te ba...

Postuar Nov 18, 2017  tek Te tjera
€366.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër të Shkodrës me adresë tek Rruga...

Postuar Nov 15, 2017  tek Te tjera
€660.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në katin e I të një pallati, me adresë: rruga “Studenti”, pas bibliotekës “Mari...

Postuar Nov 15, 2017  tek Te tjera
€161.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vilë 2 katëshe + papafingo. Vila zotëron një sipërfaqe prej 340m², një oborr prej 80...

Postuar Nov 14, 2017  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera katin e 3-te te nje Vile ne Rr. Sadik Petrela, prane Venue. Apartament 3+1+1 dhome gatimi+ 4wc+ 4blk, me siperfaqe 150m², e...

Postuar Nov 10, 2017  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top