This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Prane sheshit Willson, rruga Ymer Kurti, jepet me qira apartamenti 2+1. Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - nd...

Postuar Nov 15, 2018  tek Apartamente me qera
€550.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje dy apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m²/secila të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Apartamentet ndodhen në kat...

Postuar Nov 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€29,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje në katin e parë të një shtëpie private me sipërfaqe 100 m² te Kolegji Turk, rruga

Postuar Nov 09, 2018  tek Shtepia me qera
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 180 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “...

Postuar Nov 09, 2018  tek Te ndryshme
€700.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Kombinatit , rruga e Qelqit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat i ri. Ka sip...

Postuar Nov 06, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100 m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mi...

Postuar Nov 04, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për qira/shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duk...

Postuar Nov 03, 2018  tek Dyqan me qera
€280.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 1+1 me sipërfaqe 90 m² dhe me adresë: lagjja “3 heronjtë” rruga “Marie...

Postuar Nov 03, 2018  tek Shtepia me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 129 m², tek rruga “Gjylbegaj”. Apartamenti ndodhet në ...

Postuar Nov 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m². Apartamenti ndodhet në Rrugë të Gjanë, shumë pranë qendrës së qytetit në katin...

Postuar Nov 03, 2018  tek Apartamente me qera
€192.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 26 m², tek Bexhisteni. Dyqani është i rrethuar me vetratë xhami dhe është i shtruar me pllak...

Postuar Oct 27, 2018  tek Dyqan ne shitje
€17,000.00
Tirane

Tek rruga e Bogdaneve, jepet apartament me qira 1+1. Ambjenti organizohet nga salloni, nje dhome gjumi, nje tualet dh...

Postuar Oct 25, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Prane depos se ujit, qytet studenti, shitet toke. Me siperfaqe 366 metra. Disponon certifikate pronesie. Cmimi: 300 euro / m2 Per me shume info...

Postuar Oct 24, 2018  tek Toke ne shitje
€109,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m², me mundësi ndarje në dy pjesë, të ndodhur tek Sahati. Ndarja bëhet në ambjen...

Postuar Oct 22, 2018  tek Dyqan me qera
€628.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 97 m² me vendndodhje në rrugën “Edith Durham”. Dyqani ndodhet në katin përdhe të ndërtesës....

Postuar Oct 22, 2018  tek Dyqan ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private njëkatëshe 2+1 me sipërfaqe ndërtimi 70 m² dhe me adresë: rruga “Do...

Postuar Oct 17, 2018  tek Shtepia
€900.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Liqenit te Thate, tek rruga Peti. Ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me punime ...

Postuar Oct 17, 2018  tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 100 m² në lagjen “Fahri Ramadani”, rruga “Pogej”. ...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia
€119,426.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 400 m² në kat të fundit të një godine 5-katëshe në sheshin “Rus i Madh”,

Postuar Oct 12, 2018  tek Ambiente te tjera
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. Ambienti ka një sipërfaqe p...

Postuar Oct 11, 2018  tek Ambiente te tjera
€112,000.00
Go to top