This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen Bedri Koropici, prane Spitalit Amerikan 3. Ështe 2+1, 78 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sox...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dho...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe organizohet ne 2 dhom...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, eshte 95.2 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tualet, 1 ballkon. Apart...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente ne shitje
€930.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Shqiperi

Ambjenti ndodhet ne rrugen "Naim Frasheri". Ështe 110 m2 i oranizuar ne 4 ndarje, 1 tualet, ka fasade xhami. Per me shu...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Vila ndodhet ne rrugen "Kuvajt" eshte 300 m2, jepet edhe vetem kati i pare me qera. E perbere nga 2 kate + papafingo. C...

Postuar Oct 15, 2019  tek Shtepia me qera
€900.00
Tirane

Vila ndodhet ne rrugen Mihal Grameno. Ështe 120 m2, e mobiluar. Kati1: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 amb...

Postuar Oct 15, 2019  tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane

Amvbjenti ndodhet ne bllok, ne rrugen Pjeter Bogdani. Eshte 85 m2 i perbere nga 3 ndarje, 1 tualet, 1 ballkon. Ndodhet ...

Postuar Oct 25, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne rrugen "Muhamed Deliu" Ështe 2+1, 111 m2. Shitet i Mobiluar Ështe i pajisur me dokumentacionin p...

Postuar Oct 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,000.00
Shqiperi

Ambienti ndodhet ne rrugen Nikolla Tupe. Ështe 3+1, 131 m2 dhe ndodhet ne katin 4 te nderteses. Per me shume informacio...

Postuar Oct 25, 2019  tek Zyre me qera
€630.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i paj...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1 + 1 ne rrugen e Dibres, prane shkolles se muzikes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me nje sipe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane

Shitet apartament ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 113 m2. ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Njazi Meka, prane fakultetit te Mjeksise. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ek...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nja pallati te ri me punime shume ciles...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet lokal ne zonen e Ali Demit. Lokali ka siperfaqe te brendshme 85 m2 dhe 25 m2 eshte hapesira e jashtme e biznesit e pajisur me leje nga bashk...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Go to top