Refine your search

Sarande

Shitet apartament luksoz 2+1 ne qytetin e sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur...

Postuar Jul 31, 2017  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Sarande

Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepet me 20 euro nata nga 35. Jepet me qera apartament...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€35.00
Sarande

Kemi Dhoma Plazhi dhe Garsoniere ne Ksamil me te gjitha paisjet e nevojshme cdo dhom permban 1 krevat dopjo + 1 krevat tek, televizor ,frigorifer,G...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€0.00
Go to top