Refine your search

Shqiperi

Jam olti 38 me pun dhe banim ne tiran i pa martuar e pa femije deshiroj te njoh nje vajze qe ashtu si edhe une kerkon te krijoje nje familje te she...

Postuar Dec 01, 2017  tek Djemte kerkojne vajza
Kosove

Përshëndetje,jam 38 vjeçare nga Kosova. Kërkoj të njihem me një mashkull të sinqertë për një lidhje serioze.

Postuar Nov 14, 2017  tek Vajzat kerkojne djeme
Go to top