This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 per banim ose zyre ne zonen e Vasil shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim, pall...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet zyre me qera ne Bllokun Vasil shanto. Ambjenti ka siperfaqe 28m2, ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne ...

Postuar Mar 05, 2019  tek Zyre me qera
€210.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan ne zonen e Vasil shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rrug...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan me qera
€300.00
Go to top