This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

shitet truall me siperfaqe 1415 m2 në Durrës. Trualli ndodhet 100m nga Deti dhe është i pozicionuar në një vend të përs...

Postuar Oct 05, 2019  tek Toke ne shitje
€56,600.00
Durres

shitet Shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
Durres

shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Durres. Ne truall ndodhet dhe 1 shtepi i cili ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€120,000.00
Durres

shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orienti...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Durres

shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I org...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Durres

shitet apartament 1+1 tek pista Kosova ne Durres. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Durres

shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • a...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Durres

shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • am...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • am...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Go to top