This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (du...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndo...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2 📍Ndodhet prane Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhi...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet n...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

shitet apartament 1+1 me hipotek banjo korridor me 40 m verand mundesi shtese e rregulluar pallat ekzistues kati 3, ne ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom Ali Mehilli ne L.Rus...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga:...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga:...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,080.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (du...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallat...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ndodhet në katin e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 78 m². Apartamenti ndodhet në katin e VIII të banimit të një...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive. Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë. Ofron...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Go to top