This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550,000.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€20,000.00
Shqiperi

Vila bashke me token ndodhen ne zonen Sauk i Vjeter, prane unazes se re. Vila ka nje siperfaqe prej 80 m2, eshte e organizuar: 1- Kati i pare eshte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€200,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet prane Komisariatit nr.2. Ka siperfaqe prej 96 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. A...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Go to top