This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

shitet apartament 2+1, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka një organizim në dy dhoma gjumi , nje sallon te madh , kuzh...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€132,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tu...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 me siperfaqje 112 m2, i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, kuzhine, dy tualete dhe ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft t...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mir...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, ...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit te nje pallati te ri. Pallati ...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 1+1, 73.8 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, 1 tualet, dhe 1 ballkon ku kane akses te dy dhomat. Apartamenti ndodhet t...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 100 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e trete te nderteses. Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje

€77,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. Ndodhet ne katin e 6-te te...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€990,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Turdiu I organizuar ne nje siperfaqe totale prej 110 m2. Apartamenti ndodhet ne nje...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,700.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 72 m2 dhe ndodhet prane Gjykates Administrative. Gjendet ne katin e pare banim, shitet i pa mobi...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane Alpha Bank dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2. Gjendet ne katin e katert te nderteses e cila eshte e pajisur me a...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk. Ka siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pervec...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 ne Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 4 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 77 m2 te organi...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

shitet garsoniere prapa Fakultetit te Mjekesise. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te or...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet Afer Qendres Tregtare TEG. Ështe i organizuar ne nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 depo, 1 garazh. Apartamenti ndodhet ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€309,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 tek fusha e Ali Demit. Apartamenti eshte ne faze ndertimi,ka siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne nje o...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,950.00
Go to top