This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore m...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane

Perballe 2 palmave ne zonen e Astirit shitet ambient komercial bashke me biznesin. Ambienti ndodhet ne rruge kryesore m...

Postuar Jul 16, 2019  tek Te ndryshme
€135,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, ...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

shitet biznes farmacie ne zonen e Laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. A...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€9,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 tek rruga Dritan Hoxha, Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri m...

Postuar Jul 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxho...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokument...

Postuar Jul 04, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane

shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i poz...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,500.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe bruto 113 m2, siperfaq...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e Yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe...

Postuar Jun 22, 2019  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Tirane

shitet apartament 3+1 prane fakultetit Juridik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banim te nje pallati te ri, pa ashen...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamen...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 7...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,420.00
Tirane

Ne autostraden Tirane-Durres shitet truall me siperfaqe 2800 m2. Trualli ka ne perberje nje ndertese me siperfaqe 444 m...

Postuar Jun 18, 2019  tek Toke ne shitje
€566,500.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje ...

Postuar Jun 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€117,000.00
Tirane

shitet ambient komercial ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re sherbim dhe ka hapesire prej 280 m2...

Postuar Jun 18, 2019  tek Te ndryshme
€266,000.00
Tirane

shitet vile 2-kateshe ne Kombinat. Vila eshte e organizuar ne 2 kate me siperfaqe prej 180 m2. Te dy katet lidhen nderm...

Postuar Jun 18, 2019  tek Shtepia ne shitje
€95,000.00
Go to top