This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

OKAZION shitet apartament 2+1. Prane rruges se "Dibres" shitet apartament me siperfaqe 100m...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Dyqani ndodhet ne Komune te Parist, prane kompleksit Kika i vjeter. Ështe 80 m2, mund te ndahet ne 3 dyane. Ambjenti eshte i pajisur me dokumentaci...

Postuar Oct 19, 2019  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Tirane

Apartamenti eshte ne faze Tulle. - Siperfaqe e Apartamentit 79.5 m2 - Siperfaqe e perbashket 10.99 m2 - Siperfaqe Totale 90.49 m2 Cmimi: 950 euro m...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderteses, sh...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

PERSHKRIM shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhine, 2 tualete...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Okazion: shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhin...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Tirane

shitet apartamenti te zona e Freskut, 2+1 i mirë organizuar në dy dhoma gjumi, tualet, sallon, kuzhinë dhe ballkon. Ap...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,580.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka nje organizim ne 2 dhoma gjumi,1 sallon te madh dhe kuzhine...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€132,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i Bathores, Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te(i fundit) te nje pallat...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

shitet ose jepet me qera apartament 2+1 prane Presidences. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaq...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€850.00
Tirane

shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka plani...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,400.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe pr...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 tek rruga Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka hapesira te b...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,681.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto, shume prane Kesh-it. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. K...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€54,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakter...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Prane Fakultetit te Mjekesise, tek rruga e Dibres shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne kati...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri dhe është i organizuar...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ka një organizim në dy dhoma gjumi , nje sallon te madh , kuzh...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€132,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Apartamenti është i organizuar në dy dhoma gjumi një sallon kuzhinë një tu...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Go to top