Refine your search

Tirane

shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut, Rr. “Muhamed Deliu”. Apartamenti ka siperfaqe 108m2, ndodhet ne kat te 1-re ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente ne shitje
€45,200.00
Tirane

shitet apartament 2+1 ne zonen e Alliasit, Rr.”Njazi Meka”. Apartamenti ka siperfaqe 71.3m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te ...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente me qera
€43,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Fadil Rada, prane ATSH. Apartament 3+1++ 3wc, me siperfaqe banimi 90m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...

Postuar Dec 08, 2017  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet apartament 2+1 prane Universitetit Europian te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, me...

Postuar Dec 08, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,000.00
Shkoder

Siperfaqja: 70 m2 1 Sallon,1 kuzhine,2 dhoma gjumit,1 banjo,hyrje dhe ballkon Apartamenti ndodhet ne katin e trete,shitet<...

Postuar Dec 05, 2017  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

shitet dyqan me siperfaqe 27 m2 ne zonen e Don Boskos, prane Pallateve te Arabit. Dyqani ndodhet ne katin zero, me mund...

Postuar Dec 05, 2017  tek Te tjera
€27,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e VIII (kati i parafundit) me një sipërfaqe prej 110 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçi...

Postuar Dec 05, 2017  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Blv. Zhan D’Ark, prane Brrylit. Apartament 3+1+1WC, me siperfaqe 95m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 5-t...

Postuar Dec 04, 2017  tek Apartamente ne shitje
€750.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 Rruga Sotir Caci, komuna Dajt. Apartament 2+1+WC+Blk+Verande, me siperfaqe 88m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet n...

Postuar Dec 04, 2017  tek Shtepia ne shitje
€400.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Sami Frasheri, prane Petro Nini Luarasi. Apartament 2+1+1WC+2bllk, me siperfaqe 94 m2, i shtruar ne pllake, nd...

Postuar Dec 04, 2017  tek Shtepia ne shitje
€1,150.00
Tirane

shitet ose jepet me qera dyqan ne Blb. “Zogu i I-re”. Dyqani ka siperfaqe 55.2 m2, ndodhet ne katin zero. Eshte i pajis...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€300.00
Tirane

shitet apartament 3+1 praneKompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri te sapo perfundua...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€288,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 praneKompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri te sapo perfundua...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€193,050.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 74 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të ndërtesës, me adresë: Tophanë, Xhabije (afër "Fitn...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€43,660.00
Shqiperi

shitet apartament 3+1 praneKompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€376,250.00
Tirane

shitet apartament 2+1 afer Kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri te sapoperfunduar...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane

shitet ose jepet me qera ambient komercial prane stadiumit Dinamo. Ambienti ndodhet ne katin -1, te nje pallati te ri. ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

shitet apartament ne zonen e Laprakes, prane Spitalit Ushtarak. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. E...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Gjik Kuqali, prane stadiumit Dinamo. Apartament 3+1 +1WC+1blk, me siperfaqe 150m2, i shtruar ne pllaka, ndodhe...

Postuar Dec 01, 2017  tek Apartamente ne shitje
€10,000.00
Tirane

shitet vile 3-kateshe ne zonen e Ish parkut te autobuzave ne Rr. e Kavajes. Vila eshte e ndertuar vitet e fundit me pun...

Postuar Dec 01, 2017  tek Shtepia ne shitje
€330,000.00
Go to top