Refine your search

Tirane

shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes, Rr. "Dritan Hoxha". Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me punim...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m²...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizu...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duk...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në katin e parë të banimit. Apart...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjeher...

Postuar Jun 23, 2018  tek Toke ne shitje
€34,400.00
Tirane

shitet apartament 1+1 i ri . Sip 66.3m2.me Ashensore,ka nje organizim 1 soxhorno,1 dhome gjumi. aneks,ballkon.zona afro...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Tirane

shitet Apartament 2+1 me Sip 135 m2,ndodhet ne nje pallat te ri 8 katesh sapo ka perfunduar,me ashensor.Kati i 5.Ka nje...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

ID : 602031089 Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Big Market. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me siperfaqe 89 m2, i shtruar ne pa...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Iphone 5S 16 Gb , i ardhur nga USA , factory unlock punon me te gjitha kartat , memoria 16 Gb , ngjyra Space Grey , gjendje super i mbajtur , me ka...

Postuar Jun 22, 2018  tek Pajisje elektronike
Tirane

shitet Apartamenmt 1+1 65.5m me hipoteke, kati 3. Komuna e Parisit, Kompleksi KIKA 1, teresisht i mobiluar, 2 ashensor...

Postuar Jun 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Tirane

shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut, Rr. "Dalip Topi'. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te me siperfaqe 42 m2. Esht...

Postuar Jun 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,600.00
Tirane

shitet apartament 3+1 prane Bllokut "Vasil Shanto". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati 6-katesh. Ka sipe...

Postuar Jun 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

shitet Apartament 1+1,ballkon, aneks, Sip. 50 m 2, Pallat i vjeter , pranë Nderrmarrjes se Elektrike tek Lagja Ali Demi...

Postuar Jun 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Tirane

shitet apartament 2+1 me Siperfaqe 80 m2, me Hipoteke,kati 9 jo i fundit, me ashensor,me kondicioner,me aneks,1 banjo ....

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Apartamenti me siperfaqe 69 m2 ndodhet ne katin e 3- te nje pallati ekzistues 4 katesh perballe me Pediatrine.Eshte i organizuar ne 1 sogiorno bash...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Apartamenti me siperfaqe 113m2 ndodhet ne katin e I-re te nje pallati te ri te pajisur me ashensor 300m siper Freskut. Apartamenti dallohet per ha...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Apartamneti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte ne nje kat shum te mire.Ka nje organizim : koridori qe eshte i bollshem , soxhorno te...

Postuar Jun 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
€79,000.00
Tirane

shitet apartamenti ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes tek 21 Dhjetori. Sip. Bruto 128m2 ,Si...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Apartamenti me siperfaqe 75 m2 ndodhet ne katin e 6- te nje pallati te ri 8 katesh, me Ashensor. Eshte i organizuar ne 1 sogiorno, 1 ballkon bashk...

Postuar Jun 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,000.00
Go to top