Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Apartament 1+1 ne shitje ne Dergut perballe gjimnazit Oso Kuka

€52,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje tek "Pazari i ri"

€1,300.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 1+1 tek sheshi "Avni Rustemi". Apartamenti ka siperfaqe 80.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka ne perberje 1 dhome gjumi + kuzhine dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje prane Doro Hotel

€90,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 2+1 prane Doro Hotel. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, nje kuzhine +...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia me qera

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje tek ish 5 Heronjte

€68,900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: Rruga Qemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

€52,500.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Selite

€27,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Shitet dyqan ne zonen e Selites, Rr. “Gjin Gjergji”. Dyqani ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati dhe ka siperfaqe 25m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme dhe qepena metalike. Eshte i...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje ne zonen e Selites

€78,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, ne Rr. ” Gjin Gjergji”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe 92.3m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.

€47,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

€335,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Hotele ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen Shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Toke ne shitje ne Velipoje

€80,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Toke ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një truall (tokë) me sipërfaqe totale 4 dynym (4.000 m²) me adresë në Velipoje. Toka ka forme te rregullt drejtkendore. Eshte...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Menaxher blerje-shitje

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune Menaxher blerje-shitje Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Menaxhim 2-Te kete...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "shitje"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek