Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Apartament 1+1 ne shitje ne Dergut perballe gjimnazit Oso Kuka

€52,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Dyqani ndodhet buze trotuari, ne krah...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Karburant + Hotel + Restorant ne shitje

€335,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Hotele ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje Hotel 3 katesh dhe Karburant ne rrugen shkoder-Lezhe (kilometri i 9-te) midis kryqezimit te Vau Dejesit dhe Bushatit. Prona gezon...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Hyrje 4+1 ne shitje ne Shkoder

€135,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti te pozicionuar dhe qe mbulon te gjithe katin e fundit te nje pallati me adrese: rruga Qazim Hoxha ne Rus (pallatet e reja). Apartamenti ka nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera apartament sip 60 m2

€200.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Shtepia me qera

CITYHOME jep me qera apartament sip 60 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Bujar Bishanaku. ( Rruga e gjane, tek stadiumi) Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje te Tatim-Taksat ne Shkoder

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet papfingo sip 800 m2

€450,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Apartamente ne shitje

CITYHOME ka per te shitur papafingo sip 800 m2. Adresa: Rr. Mbreti Gent. shkoder Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan/Lokal me qera ne Shkoder

€222.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me siperfaqe 68m² dhe adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit "Jordan Misja". Dyqani ndodhet ne rruge kryesore, ka nje pozicionim shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament per Shitje sip 69.68 m2

€46,500.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 69.68 m2. I ndertuar me vetrata xhami luksoze dhe ashensor me sistem sigurie. Apartamenti ndodhet ne zemer te qyetit te shkodres. KONTAKT CITYHOME Rr....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera apartament sip 65 m2

€90.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia me qera

CITYHOME jep me qera apartament sip 65 m2. Apartamenti ndodhet ne Rr. Bulevardi Zogu 1 . shkoder. Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€0.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera dyqan me nje siperfaqe prej 154 m², me vendodhje ne Rrugen shkoder-Koplik Km2. Dyqani eshte...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 72 m2

€57,700.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 72 m2. Adresa: Gjiri lalzit. Durres Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Shkoder te Kisha e Madhe

€21,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me një sipërfaqe prej 21 m² dhe me adresë: rruga Marin Bicikemi, tek pallati i Miculve. -Dyqani ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovi ne krah te Kinemase "Millennium". Pozicionohet ne katin e I-re te nje pallati dhe ka keto cilesi:...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament per Shitje sip 79 m2. Velipoje

€79,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

Apartamenti eshte me standarte luksi me siperfaqje 79 m2. I pozicionuar shume afer detit. KONTAKT CITYHOME Rr. Kole Idromeno (Pedonale) shkoder Tel...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Shkoder

€185,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani pozicionet ne katin e I-re te nje pallati te ndertuar vitet e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 136 m2

€61,200.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 136 m2 . Adresa: Rr. Mbeti Gent . shkoder Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 96 m2

€43,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 96 m2. Apartamenti eshte i ri dhe ndodhet ne Rr. Mbreti Gent . shkoder. Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera apartament sip 100 m2

€150.00  | Shkoder
Postuar May 18, 2017 tek Apartamente me qera

CITYHOME jep me qera apartament sip 100 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres. Adresa: Rr. Gjylbegaj. ( mbas radio Shkodres) Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "shkoder"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek