This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Afer rruges se Dibres SHITET APARTAMENT 2+1 me cilesi te larte ndertimi dhe cmim okazion. Apartamenti ka sip. 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma g...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xha...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka siperfaqe prej 110 m2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€325.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me pun...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te nje pallati te ri me ashenso...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë 2-katëshe me një sipërfaqe 430 m² (nga kjo 320 m² janë oborr, ndërsa banimi 220 m² të dy katet), me adres...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Busha...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€495.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet nga një...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€24,000.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Go to top