Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private me vendodhje: Bahcallek, rrugica perballe hotel "Ambasador".

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€69,000.00
Shkoder

Sun Real estate ofron per shitje nje truall me siperfaqe 876 m², me vendodhje ne Rr. "Lin Delia". Ne nje pjese te truallit eshte ndertuar nje

Postuar Aug 10, 2017  tek Toke ne shitje
€275,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private dy kateshe, me adrese mbas Kishes se Madhe, rruga Justin Godard. Pr...

Postuar Jul 31, 2017  tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg, hyrj...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia ne shitje
€70,000.00
Tirane

Shitet toke ne zonen e plazhit te Durresit. Toka ka siperfaqe 500 m2 dhe ndodhet ne vije te pare te plazhit, afer detit dhe ka akses ne rrugen krye...

Postuar Jul 25, 2017  tek Toke ne shitje
€220,000.00
Pogradec

Pogradec ,jap me qera shtepi, Kati 2. shtepi eshte e kompletuar, me pamje nga liqeni . Z...

Postuar Jul 25, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Vore

Garsoniere me qera Uje i Ftohte Vlore, me te gjitha kushtet, me kondicioner dhe kopesht te madh perreth, me vend parkimi. Shume prane plazhit. Cmim...

Postuar Jul 21, 2017  tek Shtepia me qera
€20.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€20,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€20,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar Jul 17, 2017  tek Toke ne shitje
€4,115,217.00
Durres

SHITET shtepi Banimi + Magazine , Durres , L.15, Rr. A. Goga, Prane parkut te autobuzeve , Trual me sip. total 800 m2, ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qera një hyrje 1+1 në katin e parë të një shtëpie private me adresë te rruga Filip Shiroka. Hyrja ka një sipërfaqe totale ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€146.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke + banese me adrese ne Dobrac dhe siperfaqe totale prej 1145,5 m² ku brenda kesaj siperfaqeje perfshihet d...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€30,000.00
Shkoder

Sun Real Estate​ ofron me qera nje shtepi private nje kateshe me adrese: Rruga Andrea Skanjeti te rrotondoja per te vor...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€147.00
Korce

shtepia eshte 350m e cila perbehet nga obori 30m shtepia 80m secili kat dhe pjesa tjeter es...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€8,000.00
Tirane

Shitet shtepi private nje kateshe me oborr te jashtem ne Kombinat, Rr. ” Shaban Bardhohi” me siperfaqe totale 297 m2. V...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€90,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje shtepi private 2+1 me adresen, te Ura e Thive. shtepi...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€140,000.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Durres

Ne plazhin Golemit prane Pishave te buta Shitet Apartament 1+1 me sip. 62 m2 i mire-organizuar ne nje dhome gjumi me ballkon, dhome ndenje me aneks...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€28,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 5+1 me adresë: Rr. Edith Durham, Perash. Shtëpia gëzon një sipërfaqe prej 245m². *Përbërja e...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€135,000.00
Go to top