Refine your search

Tirane

Tirane, shes makine Ford Focus 1.9 TDCI Viti 2006, 4.300 Euro Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual (6 marshe) Ftohja......

Postuar Jul 13, 2017  tek Vetura
€4,300.00
Tirane

Shes aparate fotografike dixhitale te modeleve te ndryshme, te rinj, markat mjaft te njohura, aparate mjaft cilesore te sjella nga USA. Model1. ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Kamera, Aparate
€75.00
Tirane

Laptop Mini sony Vaio VPC W12S1E PCG-4V1M, i sjelle nga Austria: Procesor Atom Dual Core N280, Ram 2GB, Hdd 250Gb, ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Kompjutera
€150.00
Tirane

Aparate foto dixhitale te rinj, ne kuti Marka Nikon dhe Canon me cmim 70 eur. Marka sony me cmim 120 eur. Te sje...

Postuar Jul 13, 2017  tek Kamera, Aparate
€70.00
Vlore

 Vlore, shes telecamera sony dcr-vx-2000  pershendetje ,shes kemer sony min-dv ...

Postuar Feb 04, 2011  tek Kamera, Aparate
€0.00
Go to top