Refine your search

Tirane

Pershendetje. Shes Dyqan tek rr. Kavajes Perballe Spitalit amerikan 3 . 76m2 me 1400 euro m Cmimi i diskutushem. K...

Postuar Oct 18, 2017  tek Te tjera
€1,064.00
Tirane

tek Rr. e Dibres, prane Komisariatit nr: 4 SHITET super apartament 1+1. Me sip. 61.9 m2, me hapsira te bollshme ne nje ...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€48,900.00
Tirane

Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , 93.000 Euro, gjendje e mire Komuna e Parisit, Rruga Dervish Bej Mitrovica, (Ne fillim, afer rruges kryesor...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€93,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me një sipërfaqe prej 220m² në qendër të Shkodrës me adresë tek Rruga...

Postuar Oct 14, 2017  tek Te tjera
€660.00
Tirane

UnitCenter shpk kompani e konsoliduar prej vitesh ne fushen e Telemarketing-ut, me zyra ne qytetet kyce te Shqiperise, Tirane, Fier, Shkoder. Numer...

Postuar Oct 01, 2017  tek Te tjera
Tirane

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, ...

Postuar Oct 01, 2017  tek Te tjera
€49,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex tek Kodra e Diellit. Shtrihet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ndertuar vitet e f...

Postuar Oct 01, 2017  tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament 2+1 me qira në katin e V me adresë: rruga “Hafiz Sabri Bushati”, Parrucë, në hyrje të Urës Dervishbeg. ✅ Ka s...

Postuar Oct 01, 2017  tek Apartamente me qera
€170.00
Tirane

Shiten Rafte per dyqan veshjesh, punime elegante dhe cilesore ne hekur, te kombinuara me xham, teper prezantues per reklamim veshjesh cilesore. Raf...

Postuar Oct 01, 2017  tek Mobileri
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 në katin e IV të një pallati me adresë: Bulevardi "Bujar Bishanaku", në krah të Stadiumit "Loro Bo...

Postuar Sep 28, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, ka siperfaqe 92 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe...

Postuar Sep 28, 2017  tek Apartamente ne shitje
€63,000.00
Tirane

Rruga e Durresit, perballe bustit te Adem Jashari ( tek Ambasadat ), ngjitur me bar Green, shitet dyqan gjysem bodrum, ...

Postuar Sep 28, 2017  tek Te tjera
€49,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 me siperfaqe 92m² ne Rr. Thoma Filipeu, prane Institutit te Fizikes Berthamore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te,...

Postuar Sep 27, 2017  tek Shtepia ne shitje
€56,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate. Apartament 1+1+1wc+1blk, me siperfaqe 75m², eshte i shtruar n...

Postuar Sep 27, 2017  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet ambjent me qera Ofrohet nje ambjent me qera me sip. 100 m2 me fasade xhami. Eshte shume i pershtatshem per aktivite te ndryshme tregtare o...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
€1,800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Zogut të Zi, prane Gjimnazit "Qemal Stafa". Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pall...

Postuar Sep 27, 2017  tek Shtepia ne shitje
€104,000.00
Tirane

Me cmim okazion shitet nje ambjent per biznes me siperfaqe 54.5 m2 me hipoteke. Ndodhet ne katin 0, me 1 tualet. Ambjen...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Liqenit te Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim dhe ka siperfaqe 73 m2 me perberje 1 dhome gjumi, 1 ku...

Postuar Sep 27, 2017  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Vlore

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit shet dyqan ne Vlore tek Lungomare...

Postuar Sep 27, 2017  tek Shtepia ne shitje
€1,750.00
Tirane

Pespa Alumin Shpk, shet apartament ne Tirane. Apartamenti ndodhet tek : Objekti Mehillaj Shpk, AZA Electronics ne kat...

Postuar Sep 27, 2017  tek Apartamente ne shitje
€469.00
Go to top