Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane krye...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka siperfaqe 114 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ne apartament jane krye...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€91,200.00
Tirane

Jepet me qera dyqan tek Rr. e Bogdaneve. Dyqani ka siperfaqe 67 m2, dhe eshte i pozicionuar ne kat zero te nje pallati ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€375.00
Tirane

Jepet me qera dyqan tek Rr. e Bogdaneve. Dyqani ka siperfaqe 67 m2, dhe eshte i pozicionuar ne kat zero te nje pallati ...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€375.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e 21 Dhjetorit, Rr. Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues me pozicionim Jug...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€71,500.00
Tirane

Shitet apartament super luksoz tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka siperfaqe 122m2, ne kat te 2-te te organizuar ne 2 d...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan tek Liqeni i Thate, ne Rr. “Hamdi Garunja”. Ambienti eshte i ri, ndodhet ne katin zero t...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€250.00
Tirane

Jepet me qera/Shitet ambient per zyra tek Rr. E Kavajes. Ambienti ka siperfaqe 115m2, ndodhet ne kat te 7-te te nje pal...

Postuar Feb 09, 2018  tek Te tjera
€450.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.Saraceve, prane Selvise. Apartament i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 2 ballkone, me sipe...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Kati i 1-re organizohet ne 1 hapesire, 1wc dhe 1 depo, me siperfaqe 110m2. Kati i 2-te...

Postuar Feb 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€106,000,000.00
Tirane

Tirane, Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Zogu i Zi. Apartament me nje siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje p...

Postuar Feb 09, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Hamit Troplini, prane Medresese. Apartament 2+1 +1WC+1blk, me siperfaqe 92 m², i shtruar ne parket, ndodh...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€101,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 97 m² i pozicionuar në katin e 8 të pallatit. Apartamenti ndodhet Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje

€50,000.00
Tirane

tek rruga e Teleferikut prane Restorant Freskut Shitet apartament 2+1 i mobiluar. Prona ndodhet ne katin e 3-te te bani...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Fadil Rada, prane ATSH. Apartament 3+1++ 3wc, me siperfaqe banimi 90m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...

Postuar Feb 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç. Dyq...

Postuar Feb 05, 2018  tek Te tjera
€374.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Durresit, prane Kafe Flores. Apartmanet i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 4 ballkone me...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes , tek ish Fusha e Aviacionit ne katin e 3 te nje pallati te ri shitet nje ap...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 114.27 m² e ndarë në sipërfaqe të brendshme 101.87 m² dhe si...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€119,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Gjollesha, prane Mondial Hotel. Apartmanet i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 wc dhe 1 ...

Postuar Feb 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Go to top