This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje te brendshme 86m2 dhe 40m2 verande. Apartamenti eshte i mire organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje, kuz...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Okazion! Shitet apartamenti 2+1 tek zona e Ali Demit. Apartamenti i mire organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe tualet. Apartamenti ndodh...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,500.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut. Siperfaqja e apartamentit 70m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqje 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambjent open space per kuzhinen ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon. Apartamenti eshte ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me siperfaqe100 m2. I mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngr...

Postuar Apr 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

OKZAION! Shitet apartament 3+1 prane QSUT me siperfaqe 135 m2. Apartamenti i mireorganizuar ne tre dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngrenie-ndenje ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,000.00
Tirane

Shitet ambinet biznesi tek Rezidenca Alpha me siperfaqe100 m2. Ambienti eshte i oragnizuar ne nje open space dhe nje tualet, ka fasad xhami e cila ...

Postuar Apr 13, 2019  tek Te ndryshme
€300,000.00
Go to top