This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira lokali tek rruga Kavajes. Siperfaqje e brendshme 60m2. Ambjent verande i hapur me karrige 30m2. Ambjent me tende ku lejohet pirja e d...

Postuar Dec 19, 2018  tek Te ndryshme
€800.00
Shqiperi

SHITJE DY AUTOBUSE (MERCEDES BENZ 302) ME LICENCΕ KUCOVE-BERAT. 1 AUTOBUSE SHITET PER 13.000EURO, DHE TË DYJA PER 25.000EURO. PËR MË SHUMË INFORMAC...

Postuar Jan 04, 2019  tek Te ndryshme
€25,000.00
Go to top