Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Magazina me qera ne autostraden Tirane -Durres

€3.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen me qera ambjente per magazina ose zyra ne aksin e autostrades tirane-Durres. Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 dhe lartesi 15 m2 dhe mund te sherbeje per aktivitete te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Magazina me qera ne Tirane

€2.50  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen dy magazina me qera brenda ne tirane, me dalje ne rruge kryesore. Magazinat kane siperfaqe te dyja sebashku 2000 m2 dhe lartesi 15 m2. Jane te rrethuara dhe te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. Apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit.

€47,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Rezidences Kodra e Diellit. Apartament 2+1+1WC, me siperfaqe 80m2, I shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 2-te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok.

€500,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 4+1 ne Rr. Perlat Rexhepi, zona Bllok. Apartament 4+1+dhome gatimi+3wc+2bllk, me siperfaqe 202 m2, eshte i shtruar ne parket, ndodhet ne katin...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Kosovareve. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 123m2, I shtruar me parket, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”.

€90,000.00  | Shqiperi
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Durresit, prane Gjimnazit “Qemal Stafa”. Apartament 2+1+1WC+1Bll, me siperfaqe 94m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl.

€82,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Bardhyl. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 70 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Apartamenti...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre.

€220.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Bill Klinton, prane Kristal Centre. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 64 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Tregut Elektrik.

€85,000.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Petro Nini Luarasi, prane Tregut Elektrik. Apartament 3+1+1wc+1bll, me siperfaqe banimi 110m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament 1+1+1wc+1bllk, me siperfaqe 75 m2, eshte i shtruar ne pllake dhe parket, ndodhet...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kosovareve, prane Liqenit Artificial

€400.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. e Kosovareve, prane Liqenit Artificial. Apartament 2+1+2wc+2bll, me siperfaqe 110 m2, eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Presidences.

€550.00  | Tirane
Postuar Jun 19, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Abdyl Frasheri, prane Presidences. Apartament 2+1+2WC+1Blk, me siperfaqe 90m2 eshte i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepen ambiente komerciale me qera

€6.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Jepen ambiente komerciale me qera prane zones se shkolles se Kuqe ne tirane. Ambientet kane siperfaqe rreth 420 m2 dhe jane te vendosura ne nje pallat te ri me akses ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok

€400.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente me qera

tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Brigada 8, zona Bllok. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 80m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 2-te te nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej.

€42,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Cabej. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 69m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku.

€130,000.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Apartamente ne shitje

tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Frosina Plaku. Apartament 2+1+2wc+1blk, me siperfaqe 130 m2, i shtruar ne pllake, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet toke are prodhuese (Fshati Adriatik, Divjake)

€1.00  | Lushnje
Postuar May 30, 2017 tek Toke ne shitje

OKAZION per te mos u humbur! Shitet toke are prodhuese prane rruges kryesore te asfaltuar qe te con ne bregdetin e fshatit Adriatik te Bashkise se Divjakes. Toka eshte sigurisht e pershtatshme...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "tirane"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek