This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

SIP.120 M2 me Verande 100m2, Lartesia e apartamentit 3 m,Kati 5 banim , me dy banja Pamja JUG-LINDJE ME HIPOTEKE, Ashensor I supermobiluar ne m...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€121,000.00
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Aug 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Tirane

Ne Rrugen e Kosovareve, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 63 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizoh...

Postuar Aug 09, 2018  tek Te tjera
€600.00
Tirane

E2 Partners Albania, në emër të klientit të saj, i cili është një ndër kompanitë më të mëdha që operon në në sektorin e shitjeve me shumicë dhe pak...

Postuar Aug 07, 2018  tek Te tjera
Tirane

ID : 252101075 tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. Apartament 1+1+1wc+1bllk, m...

Postuar Aug 06, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 602031089 tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Big Market. Apartament 2+1+1WC+1bllk, me sipe...

Postuar Aug 06, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla silikati. Organizohet nga n...

Postuar Aug 02, 2018  tek Apartamente me qera
€52,000.00
Tirane

Dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Postuar Jul 30, 2018  tek Te tjera
Tirane

Shitet apartamenti ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes tek 21 Dhjetori. Sip. Bruto 128m2 ,Si...

Postuar Jul 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Apartamenti me siperfaqe 75 m2 ndodhet ne katin e 6- te nje pallati te ri 8 katesh, me Ashensor. Eshte i organizuar ne 1 sogiorno, 1 ballkon bashk...

Postuar Jul 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,000.00
Tirane

Shitet apartamenti ne nje pallat te ri ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes tek 21 Dhjetori. Sip. Bruto 128m2 ,Si...

Postuar Jul 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€118,000.00
Tirane

Apartamneti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe eshte ne nje kat shum te mire.Ka nje organizim : koridori qe eshte i bollshem , soxhorno te...

Postuar Jul 27, 2018  tek Shtepia ne shitje
€76,000.00
Tirane

tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Muhamet Deliu, prane Thesarit. Apartamenti me siperfaqe 140 m2 eshte i organizuar ...

Postuar Jul 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane

tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Besim Alla, prane Helios Catering. Apartament 1+1+1WC+1Blk, me siperfaqe 64 m2, i ...

Postuar Jul 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr. Ali Demi, prane Markates se Vjeter. Apartamenti me siperfaqe 90 m2 eshte i organiz...

Postuar Jul 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€73,800.00
Tirane

ID : 523082150 tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Rr.e Dibres, prane Credins Bank. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 ...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€126,000.00
Go to top